Бытовая техника

Ремонт правльних машин у Львові.

Вибір пральної машини – завдання більш нетривіальне, ніж здається на перший погляд. Основними критеріями для даної побутової техніки є типи завантаження: вертикальна або фронтальна, керування та габарити: ширина, висота.

Ще один фактор, який потрібно врахувати на початковій стадії вибору машини – це наявність сервісних центрів, в яких буде здійснюватися ремонт пральних машин. Навряд чи погодитеся здійснювати ремонт вашої помічниці в іншому місті – занадто багато мороки. У той же час слід пам’ятати, що існують приватні майстерні, готові за певну плату виконати ремонт того чи іншого агрегату.

Перш ніж почати вибирати сам агрегат, потрібно визначитися з маркою та сервісним центром, а потім потрібно вибрати для нього місце. У результаті з обраного місця стане зрозумілим тип завантаження білизни та конкретні габарити.

Пам’ятайте, що розмір пральної машини залежить не тільки від вільного простору на кухні або у ванній кімнаті, але й від кількості білизни, яку ви збираєтеся туди поміщати. Ще один актуальним зовсім недавно аспектом є варіативність окремих або вбудованих варіантів пральної машини.

Пам’ятайте, що пральні машини, що вбудовуються, мають тільки фронтальний спосіб завантаження білизни. Але при цьому вони зручно вбудовуються під раковину чи стільницю. Основна їхня перевага – це безшумність, що забезпечується жорстким кріпленням до меблів та економністю місця.

Якщо ви проживаєте в компактному варіанті квартири, то ваш вибір – це тонка пральна машина. Її глибина в середньому становить 33-45 см. Кількість білизни, що завантажується, – 4.5 кг. Для звичайної сім’ї такого зазвичай достатньо. Втім, клас прання в цих машинах не надто високий, але в більшості сучасних машин це клас А, який є еталоном.

Найбільш місткі варіанти – це пральні машини, глибина яких сягає 60 см. Якість природно теж на висоті. Тут же мають місце і сучасні функціональні та технічні новинки, які в малогабаритних машинах відсутні.

Ще один забутий усіма аспект – це сушіння всередині барабана. Машини з такою функцією, крім прання, ще й обдують білизну гарячим потоком повітря протягом заданого часу.

У результаті можна отримати абсолютно суху білизну, придатну для носіння. Особливо в цьому плані виграють ті речі, які не мнуться і зберігають форму – їх можна просто випрати і відразу одягнути. Крім того, такі машини мають спеціальний режим, який делікатно стирає речі і не мені їх, що є додатковою зручністю.