Як лікувати цистит?

Главная Форум Разное Як лікувати цистит?

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)
  • Автор
    KumKum
    Участник

Привіт. Мене потрібна порада. Підкажіть, чим лікувати цистит. Сил вже немає. В туалет ходити боляче, а бігаю в туалет дуже часто. Не можу з дому нормально вийти. Щось треба з цим робити.

Polinka586Polinka586
    Участник

Ви лікуйтеся. Дуже сумлінно. А то я до цього відносилася несерйозно, тепер цистит перейшов у хронічну форму. Десь трохи застудилася, й по новому – в туалет ходити боляче, та всі інші прелесті.

Kisonka25Kisonka25
    Участник

Коли цистит, то треба дотримуватися постільного режиму. Щоб бути завжди в теплі. Та ви самі побачите, що краще. Треба пити частіше, щоб інфекція вимивалася. Не менш ніж два літри рідини треба за добу випивати.

АватарXuiop
    Участник

Привіт. Мене потрібна порада. Підкажіть, чим лікувати цистит. Сил вже немає. В туалет ходити боляче, а бігаю в туалет дуже часто. Не можу з дому нормально вийти. Щось треба з цим робити.

У мене теж частенько буває цистит. Мабуть, вже став хронічний. Тому я вже в лікування циститу профі, можна сказати.
    Мені допомагають краплі Уролесан https://apteka-ds.com.ua/product/urolesan-krapli-oralni-25-ml-1-flakon-000007402 Їх треба пити по спеціальній схемі. І дуже цікаво. Капаєш по десять капель на шматочок цукру та й у рот. Можете зайти а сайт та в анотації більш точно прочитати, як його треба пити.
    Мені подобається склад цього препарату. Ось почитайте. Там одні трави. Нічого поганого нема.

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)
  • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.