Роботи-пилососи Xiaomi

Главная Форум Беседка-болталка Роботи-пилососи Xiaomi

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #12374
  KumKum
  Участник

  Привіт всім! Ми з коханим ось-ось переїжджаємо в нашу нову квартиру і хочемо придбати робота-пилосос Xiaomi, щоб полегшити побут. Чули, що вони дуже функціональні і можуть навіть вологе прибирання робити. Як визначитись з моделлю? Можливо, є варіанти, які ви вже перевірили на собі?

  #12375
  Polinka586Polinka586
  Участник

  Всім привіт! У нашому будинку постійно повно роботи, тому я вирішив спробувати робота-пилосос Xiaomi, щоб хоча б з прибиранням було менше клопоту. Раджу звернути увагу на автономність пристрою – чим більше він може працювати без підзарядки, тим краще. Також важлива наявність додаткових щіток для куточків і плінтусів.

  #12376
  Kisonka25Kisonka25
  Участник

  День добрий! У нас у магазині представлений широкий асортимент роботів-пилососів Xiaomi. Я б порадив звернути увагу на моделі з інтегрованим мапінгом приміщення, що дозволяє створювати оптимізовані маршрути прибирання. Вибирайте моделі з високою силою всмоктування, якщо у вас є домашні тварини.

  #12377
  АватарXuiop
  Участник

  Вітаю! При виборі робота-пилососа Xiaomi https://allo.ua/ua/roboty-pylesosy/proizvoditel-xiaomi/ важливо звернути увагу на кілька аспектів. По-перше, підберіть модель з відповідним типом навігації: деякі використовують гіроскопи та акселерометри для орієнтування в просторі, інші – лазерні датчики для створення 3D карт домівки. Також зверніть увагу на можливості інтеграції з іншими пристроями розумного будинку.
  Потужність всмоктування – ключова для ефективного збору бруду, особливо на килимових покриттях. Не забудьте також про об’єм пилозбірника – чим він більший, тим рідше доведеться його очищати.

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)
 • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.